Rólunk

bobitaÓvodánkat 1965-ben alapították, 3. számú Napközi Otthonos Óvoda néven, majd a Bóbita Óvoda nevet 1998-ban vette fel intézményünk. Két épület hét csoportjában közel kétszáz gyermeket tudunk fogadni, osztott, részben osztott és osztatlan csoportokban. A gyerekek számára esztétikus környezetben, gazdag eszközellátottsággal biztosítjuk az ellátást. Jól képzett, tapasztalt óvodapedagógusaink munkáját pedagógiai asszisztensek és dajkák segítik. A pedagógiai módszerek sokszínűségét bizonyítja, hogy Freinet szellemiségű csoport is működik óvodánkban.

A gyermekek optimális fejlődésének érdekében tornaszobát, valamint fejlesztő helyiséget és sószobát is kialakítottunk épületeinkben. 2017-ben udvarunk egy új színfolttal gazdagodott, ekkor adták át az Ovi-foci műfüves pályát, amely az óvodások számára sok lehetőséget biztosít a mozgásra, különféle sportjátékokra. Délutáni foglalkozások keretében különféle képességfejlesztő programokat szervezünk, valamint két tehetséggondozó műhely várja a gyermekeket tartalmas elfoglaltságokkal.

Az óvoda nyitva tartása: 05.00-17.00 óráig